2771 ONICE MIELE EXTRA CC
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 2771 |
| Color | BEIGE |
| Bundle | 2 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 4 |
| Length | 281cm / 111inch |
| Height | 190cm / 75inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1136kg |